DOPRAVA ZDARMA na vše! A ke každému mopedixu příslušenství v hodnotě 11 680 korun.

MOTOCYKL 2023

Láska na první pohled!

Díky, že jste se na veletrhu Motocykl 2023 stavili projet.

Chybějící článek v motoristickém světě měl na veletrhu Motocykl 2023 svého hrdého zástupce: MOPEDIX ELECTRIX – výjimečnou a obratnou motorku, spolehlivý a bezúdržbový stroj, ale také alternativní a ekologický dopravní prostředek v jednom. Vyvinutý a vyráběný v Česku.

Věděli jsme, že když se na mopedixu svezete, odejdete s úsměvem. Vaše spontánní reakce na jízdní vlastnosti byly balzámem na duši, nejvíc nás potěšilo uznání od echt vyznavačů benzínu a klasickejch mašin. Nejen, co se týká svižnosti Electrixe, ale i jeho bytelnosti, poctivého zpracování, a taky že uveze nejen tu basu piv, ale i dva lidi jako nic. Mopedix prostě neni babetta a kategorii moped dává úplně nový rozměr. Nestihli jste? Nevěříte? Stavte se na testovací jízdu, rádi se dozvíme váš názor.

Víc fotek najdeš na našem Facebooku nebo Instagramu.

A jak dopadl mopedix Electrix v anketě Motocykl roku? Pořadatel vyhlašuje jen prvního v kategorii a absolutního vítěze, hodnocení odborné poroty není veřejné, ani body od ní, ani od veřejnosti, takže nám nezbývá než konstatovat, že mopedix Electrix se v anketě stal (a)morálním vítězem! Jako jediný zástupce mašin Made in Czech Republic zcela zaslouženě.

Nákupní košík
Přejít nahoru